Helaas. Dit product is niet meer of nog niet leverbaar.

Voor alternatieven van Battery Benelux klikt u hier.

  • GEEMARC TV KINBEUGEL CL7350
  • GEEMARC TV KINBEUGEL CL7350
     
Lees alle 1 reviews

GEEMARC TV KINBEUGEL CL7350

Binnen 14 dagen heeft u het recht om het aangekochte product te retourneren en uw aankoopbedrag terug te ontvangen.

Bestellingen boven de € 15,- zijn zonder verzendkosten. Kleine bestellingen worden per brievenpost bezorgd. Grote bestellingen worden door de pakketdienst bezorgd. Alle bestellingen worden met Track&Trace verzonden.

Omschrijving

De Geemarc CL7350 kinbeugel is voorzien van twee audiokanalen en een stereo-ontvangst die indrukwekkend te noemen is. Stel de luisterhulp zelf in naar jouw persoonlijke wensen met het instelbare volume tot 125 dB en de toon- en balansregeling. Met één druk op de knop kun je kiezen voor het beluisteren van de tv of om een gesprek met jouw omgeving aan te gaan, dit is mogelijk door de geïntegreerde microfoon.

  • Stereo-ontvangst
  • Overschakelen naar gesprekken en het omgevingsgeluid met één druk op de knop luider zetten door middel van de ingebouwde microfoon
  • Eenvoudig in te stellen headset met opties als:
    • Toonregeling
    • Balansregeling links/rechts
    • Volumeregeling tot +125 dB
  • Automatische stand-by modus wanneer het signaal naar het basisstation is gestopt
  • 2 kanalen, 863MHz
  • Frequentie respons 30 - 10000 Hz
  • Volledig opladen in 3 uur
  • Gebruiksduur van 6 uur bij continu gebruik
  • Automatisch opladen van de headset wanneer deze in het basisstation geplaatst is
  • Bereik
    • 25 meter binnen
    • 60 meter buiten
  • Jack 3,5 mm stereo audio-ingang op de basis
  • Gewicht headset: 58 gram

De specs van de GEEMARC TV KINBEUGEL CL7350 op een rijtje

Specificaties
Batterij type ZL 312 Deze batterij is ook te herkennen aan de bruine kleur.
Batterij type ZL 13 Commodo excepteur velit magna et dolor officia in fugiat tempor nulla velit eu incididunt ut pariatur cillum veniam qui.
Batterij type ZL 13
10
     
1 reviews

      10 / 10
03 Feb 2020

valt tegen

te kleine snoer naar de TV en er is een lichte storende ruis. Daar helpt het veranderen van frequentie niets aan