Phonak presenteert de nieuwe Phonak Audéo Infinio I90 en de Audéo Sphere Infinio I90

Phonak presenteert de nieuwe Phonak Audéo Infinio I90 en de Audéo Sphere Infinio I90

Phonak lanceert haar nieuwe hoortoestellen, de Phonak Audéo Infinio I90 en de Audéo Sphere Infinio I90! Dit zijn oplaadbare hoortoestellen die gebruikmaken van de nieuwste technologie.

Een nieuwe uitstraling

De Phonak Audéo Infinio I90 en de Audéo Sphere Infinio I90 worden op de markt gebracht in een aantal moderne kleuren. De beschikbare kleuren zijn:

  • Sand Beige: een zachte beige tint
  • Chestnut: een chique bruine tint
  • Champagne: een lichte beige/gelige tint
  • Silver Grey: een moderne grijze tint
  • Graphite Grey: een donkerdere grijze tint

Hiermee zijn de hoortoestellen eigentijds en modern.

Nieuw niveau van digitale signaalverwerking

De nieuwe Audéo Infinio I90 en de Audéo Sphere Infinio I90 maken gebruik van de nieuwste Phonak-technologie: de ERA-chip. Dit is een ultra-responsieve chip waarmee de Phonak-hoortoestellen nog beter reageren op geluid dan voorheen. Hiermee tilt Phonak de hoortoestellen naar een nieuw niveau van digitale signaalverwerking.

Zo ontvangt u een nog betere geluidskwaliteit dan ooit tevoren en kunt u gebruikmaken van diverse opties. Zo kunnen de hoortoestellen bijvoorbeeld handsfree bellen en streamen over een afstand die twee keer zo groot is als voorheen.

Daarnaast is het mogelijk om maar liefst acht apparaten te koppelen aan de toestellen. Ook kunt u met de toestellen verbinding maken met twee bluetooth-apparaten tegelijk. Daardoor kunt u multifunctioneel gebruikmaken van de toestellen.

Verbeterde spraakherkenning met RogerDirect

De nieuwe hoortoestellen maken ook gebruik van de ingebouwde RogerDirect-technologie. RogerDirect zorgt ervoor dat spraak nog beter gefilterd wordt van omgevingsgeluiden dan voorheen.

Daarnaast filtert RogerDirect lawaai van spraak. Dat betekent dat u minder last van lawaai zult ervaren. Ook hoeft u zich met de Sphere Infinio tot 45% minder in te spannen om spraak op te vangen.

Compatible met CROS

De Audéo Infinio en de Audéo Sphere Infinio zijn ook compatible met CROS. Dit wil zeggen dat ook wanneer u eenzijdig gehoorverlies heeft gewoon gebruik kunt maken van de voordelen van de nieuwe Phonak modellen. Hierdoor kan men met eenzijdig gehoorverlies gebruik maken van de allernieuwste technologie.

Audéo Infinio vs. Audéo Sphere Infinio

Ondanks de vele overeenkomsten tussen de twee hoortoestellen, zijn er ook een aantal verschillen. Zo maakt de Sphere Infinio gebruik van de Deep Neural Network-chip, die ook wel de DEEPSONIC-chip wordt genoemd. Deze chip is niet aanwezig in de originele Audéo Infinio.

De DEEPSONIC-chip, ofwel de Deep Sound Optimized Neural Integrated Chip, maakt gebruik van kunstmatige intelligentie. Hiermee biedt Phonak de nieuwe Spheric Speech Clarity-technologie. Dit versterkt het lawaai-onderdrukkende effect van de Audéo Infinio, waardoor de Sphere Infinio een nog beter filtereffect kan bieden.

Minpunten

De Phonak Audéo Sphere Infinio I90 is een modernere en beter uitgewerkte variant van de Phonak Audéo Infinio I90. Echter, hier hangt wel een minpunt aan vast, namelijk de prijs. Zo is de Sphere Infinio verkrijgbaar vanaf €2545,-, wat duurder is dan de normale Infinio, die vanaf €2395,- verkrijgbaar is.

Ook zijn de Infinio en de Sphere Infinio relatief groot in vergelijking met bijvoorbeeld de Oticon Intent. Zo zijn de Phonak-toestellen 32 mm in lengte, wat groot is in vergelijking met de Oticon Intent, die maar 25 mm lang is.

Ervaar de Phonak Audéo Infinio toestellen

Wilt u als een van de eersten de voordelen van de nieuwe Phonak Audéo Infinio I90 en de Phonak Audéo Sphere Infinio I90 ervaren? Maak dan snel een afspraak via de website, telefonisch of per e-mail.

Afspraak Maken

      8.5 uit 1 reviews

Dit is de allerbeste, geschakeld naar een kant, een luxe

Lees meer

      10.0 uit 1 reviews

Top geholpen echt een aanrader!

Lees meer

      9.4 uit 2287 reviews Lees ze allemaal